İade ve Garanti Şartları

1- İADE ŞARTLARI

A) Satışını yapmakta olduğumuz web sitesi paketlerini 14 iş günü içinde iade edebilirsiniz. Eğer ödeme kredi kartı ile peşin ödenmiş ise ödediğiniz tüm tutar kredi kartınıza doğrudan yansır. İade edilen tutarın kredi kartınıza yansıması, bankanızın süreci ile ilgili olup 7 iş günü sürebilir. Eğer ödeme işleminiz kredi kartına taksitle yapılmışsa, iadeler de aynı taksit sayılarına bölünerek bankanız tarafından iade edilir. Bu süreç tarafımızdan yönetilmemektedir. İade bildirimizi alarak ödeme kuruluşuna ilettiğimizde Epsilos tarafındaki iade sorumluluğu yerine getirilmiş olur.

B) Havale ile yapılan ödemeler en geç "7 iş günü" içinde tarafınıza iade edilir.

C) 14 Gün süre içindeki iadelerde, ürün haricinde verilen hizmetler toplam tutardan düşülebilir. 

D) 14 Günlük süreyi geçen iade talepleri kabul edilmez. 

2- GARANTİ ŞARTLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.

Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca çıkarılan 29029 sayılı Garanti Belgesi yönetmeliği ve 6502 sayılı kanun gereği tespit edilir.

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması, ürünün garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur.

İşlem Formu

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız

İşlem Tercihi
Bu alanı doldurmalısınız